Reklamační řád

  1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR.
  2. Zboží lze reklamovat u provozovatele, na adrese :

 RYBÁŘSKÉ POTŘEBY VILÉM ZIMA, TŮMOVA 154/I, VYSOKÉ MÝTO 566 01 kam ho zašlete :

1 . S kopií nákupního dokladu, s popisem závady a Vaším kontaktním telefonním číslem. Je nutné zboží zaslat ve stavu v jakém jste ho koupili, to znamená například u navijáku – včetně náhradní cívky a bez vlasce ( pokud nebyl součástí zakoupeného zboží ). V opačném případě riskujete ztrátu nebo poškození vlasce.

2 .popis závady případně pošlete též na náš e-mail.

3. Dále můžete zboží reklamovat v prodejně  – Rybářské potřeby ve VYSOKÉM MÝTĚ, TŮMOVA 154/I

4. Mimosoudní řešení sporů (ADR)V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2 . 

 

https://www.coi.cz/informace-o-adr/

 

Odstoupení od kupní smlouvy ( vrácení zboží )

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, doporučujeme zboží zaslat v původním obalu nepoškozené bez známek užívání nebo opotřebení zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Pokud bude zboží jevit známky používání, opotřebení, jako například oděrky, špínu atd. má prodávající nárok po posouzení stavu zboží nevrátit kupujícímu plnou původní finanční částku, ale částku odpovídající aktuálnímu stavu výrobku. Ke zboží přiloží písemnou žádost o odstoupení od kupní smlouvy, doklad o nákupu, kontaktní údaje ( jméno, adresa, telefonní číslo ) kupujícího a číslo účtu, na který bude finanční obnos vrácen. Po obdržení vráceného zboží prodávající vrátí do 10 dnů kupujícímu odpovídající částku za zboží. ( náklady na dopravu vraceného zboží zpět k prodávajícímu kupující hradí sám ) .

  • Žádost o odstoupení od kupní smlouvy pošlete též na náš e-mail.

Infolinka reklamací

  • VILÉM ZIMA 604 243 197

 

 

Rybářské Potřeby

outdoor

Užitečné

Výrobci

Hlavní menu

Statické stránky

 

 

 
 
 
Vilém Zima - rybářské potřeby - netfirmy.czRybářské potřeby - netfirmy.cz